Mężczyźni z ładowarką elektryczną przed e-Crafterem
Mężczyźni z ładowarką elektryczną przed e-Crafterem
Mężczyźni z ładowarką elektryczną przed e-Crafterem

Od ręki e‑Crafter
dla biznesu 

Tylko teraz dostępny od ręki w bardzo korzystnych cenach

Nigdy nie było tak tanio! Atrakcyjne finansowanie powoduje, że rata za dostępnego od zaraz e-Craftera, tylko teraz wynosi jedyne 2 462,92 zł netto/mies1. Nie zwlekaj i wyznaczaj trendy z dumą wkraczając w nową erę elektromobilności. Pozwól innym poznać Twoją firmę z jak najlepszej strony.

Samochody elektryczne Volkswagen widoczne z lotu ptaka

Bądź eko i skorzystaj z benefitów!

Szybkie dostawy i bezpłatne transporty buspasami? Szacunek i uznanie wśród klientów i konkurencji? Twój biznes może już teraz być bardziej eko, a Ty skorzystasz z jeszcze większej ilości benefitów elektromobliności. Modele e-Craftera to ponadto nr 1 magazynów „Transport” i „HUSS-Verlag” w kategorii „Transportery i samochody dostawcze” w 2018 r. Nic dziwnego, bowiem idealnie nadają się do transportu w mieście.

 E-Crafter jako Nr 1 magazynów „Transport” i „HUSS-Verlag” w kategorii „Transportery i samochody dostawcze” w 2018 r.

Dofinansowanie w zasięgu Twojego biznesu

Rząd pracuje obecnie nad przepisami pozwalającymi na finansowe wsparcie tych, którzy wybierają bezemisyjne środki transportu. Opłaca się być eko. 

W sierpniu ubiegłego roku Ministerstwo Energii opublikowało projekt rozporządzenia w sprawie szczegółowych warunków udzielania oraz rozliczania wsparcia ze środków Funduszu Niskoemisyjnego Transportu. Projekt zakłada dopłaty ze środków Funduszu dla inicjatyw związanych z rozwojem elektromobilności i transportem opartym na paliwach alternatywnych. Skorzystać mogą nie tylko producenci środków transportu, samorządy inwestujące w czysty transport publiczny, wytwórcy biokomponentów, ale również biznesy chcące zakupić nowe pojazdy.

Kurier i barman rozpakowujący kawę z bagażnika e-Craftera

Skorzystaj dodatkowo z zielonej energii

Mając samochód elektryczny, dbasz o środowisko. Nie zawsze jednak możesz zainstalować fotowoltaikę w swoim domu. Dlatego podpisaliśmy korzystną umowę z Polenergią, dzięki której zyskasz wszystko w jednym ekosystemie: zarówno elektromobilność, jak i energię elektryczną ze źródeł odnawialnych dla Twojego domu i samochodu elektrycznego.

Masz do wyboru poniższe produkty:

 • Taryfa zielonej energii z Gwarancją Ceny na: 2 lata, 3 lata, 5 lat
 • Taryfa zielonej energii z Gwarancją Rabatu na 5% na: 2 lata, 3 lata, 5 lat
 • Taryfa zielonej energii z Gwarancją Rabatu na 10% na 5 lat
E-Crafter w stacji ładowania

To się opłaca

Dostarczanie jakichkolwiek towarów w mieście elektrykiem po prostu się opłaca. Za darmo korzystasz z parkingów i buspasów. Płacisz teraz najniższą ratę. Nie inwestujesz co chwilę w naprawy. Masz dużą powierzchnię transportową. W zależności od liczby kilometrów, użytkowanie dostawczego e-Craftera staje się opłacalne nawet już po 4 latach użytkowania. Pojazdy elektryczne posiadają mniej części ruchomych, nie wymagają wymiany oleju silnikowego ani filtrów paliwa. Wolniej też zużywają się tarcze hamulcowe oraz klocki. A co najważniejsze, niższy jest koszt zużywanej energii w stosunku do zwykłego paliwa. Branże: kurierska, spożywcza oraz logistyczna są już zainteresowane elektromobilnością. Czas na kolejne branże i kolejne firmy!

Infografika o benefitach wynikających z kupna e-Craftera

Nie zwlekaj

Skontaktuj się z Centrum Elektromobilności Volkswagen Samochody Dostawcze pod numerem telefonu 690 406 322.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Miesięczna rata leasingu skalkulowana dla modelu w cenie: 246 360 zł netto. Parametry przyjęte do kalkulacji raty: opłata wstępna 10%, okres leasingu 48 miesięcy, przebieg 20 tys. km rocznie. Wartość wykupu określona w umowie. Zasady świadczenia usług oraz wykaz materiałów eksploatacyjnych, części i elementów objętych pakietem przeglądów i napraw serwisowych określone są w umowie. Produkt dla przedsiębiorców na wybrane modele Volkswagen Samochody Dostawcze, przygotowana przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.
 • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Niektóre elementy wyposażenia dodatkowego dostępne są tylko w połączeniu z innymi elementami lub konkretnymi wersjami wyposażeniowymi lub silnikowymi. Ceny niektórych elementów mogą różnić się od podanych w zależności od wersji wyposażeniowej lub silnikowej. Ze względu na pojawiające się akcje promocyjne możliwe są zmiany cen i wyposażenia prezentowanych modeli. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze.
 • Wersje osobowe Caddy i T6 z Roku Modelowego 2018 uzyskały homologację zgodnie z procedurą NEDC, natomiast pojazdy z Roku Modelowego 2019 zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na stronie: WLTP.
  Dane na podstawie świadectw homologacji typu.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

 • Chrome od wersji 68
 • Safari od wersji 11
 • Firefox od wersji 61
 • Edge od wersji 42
 • Opera od wersji 55
 • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,
Zespół Volkswagen Samochody Dostawcze