Mężczyźni z ładowarką elektryczną przed e-Crafterem

e‑Crafter dla biznesu

e‑Crafter dla biznesu

Wyznaczaj trendy z dumą wkraczając w nową erę elektromobilności. Pozwól innym poznać Twoją firmę z jak najlepszej strony.

Samochody elektryczne Volkswagen widoczne z lotu ptaka

Bądź eko i skorzystaj z benefitów!

Szybkie dostawy i bezpłatne transporty buspasami? Szacunek i uznanie wśród klientów i konkurencji? Twój biznes może już teraz być bardziej eko, a Ty skorzystasz z jeszcze większej ilości benefitów elektromobliności. Modele e-Craftera to ponadto nr 1 magazynów „Transport” i „HUSS-Verlag” w kategorii „Transportery i samochody dostawcze” w 2018 r. Nic dziwnego, bowiem idealnie nadają się do transportu w mieście.

 E-Crafter jako Nr 1 magazynów „Transport” i „HUSS-Verlag” w kategorii „Transportery i samochody dostawcze” w 2018 r.
E-Crafter w stacji ładowania

To się opłaca

Dostarczanie jakichkolwiek towarów w mieście elektrykiem po prostu się opłaca. Za darmo korzystasz z parkingów i buspasów. Nie inwestujesz co chwilę w naprawy. Masz dużą powierzchnię transportową. W zależności od liczby kilometrów, użytkowanie dostawczego e-Craftera staje się opłacalne nawet już po 4 latach użytkowania. Pojazdy elektryczne posiadają mniej części ruchomych, nie wymagają wymiany oleju silnikowego ani filtrów paliwa. Wolniej też zużywają się tarcze hamulcowe oraz klocki. A co najważniejsze, niższy jest koszt zużywanej energii w stosunku do zwykłego paliwa. Branże: kurierska, spożywcza oraz logistyczna są już zainteresowane elektromobilnością. Czas na kolejne branże i kolejne firmy!

Elektryczny, praktyczny, innowacyjny. Przyszłość samochodów dostawczych.

Dostawczy e‑Crafter już dziś spełnia wymagania przyszłości. Jednocześnie oferuje komfortową przestrzeń ładunkową. Jeden samochód niesie ogrom możliwości – dokładnie tak, jak oczekiwałbyś tego od elektrycznego samochodu jutra.

Nie zwlekaj

Skontaktuj się z Centrum Elektromobilności Volkswagen Samochody Dostawcze pod numerem telefonu 690 406 322.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

  • Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %), chyba, że zaznaczono inaczej. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
  • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html