Mężczyźni z ładowarką elektryczną przed e-Crafterem
Mężczyźni z ładowarką elektryczną przed e-Crafterem
Mężczyźni z ładowarką elektryczną przed e-Crafterem

Od ręki e‑Crafter
dla biznesu 

Tylko teraz dostępny od ręki w bardzo korzystnych cenach

Nigdy nie było tak tanio! Atrakcyjne finansowanie powoduje, że rata za dostępnego od zaraz e-Craftera, tylko teraz wynosi jedyne 2 462,92 zł netto/mies1. Nie zwlekaj i wyznaczaj trendy z dumą wkraczając w nową erę elektromobilności. Pozwól innym poznać Twoją firmę z jak najlepszej strony.

Samochody elektryczne Volkswagen widoczne z lotu ptaka

Bądź eko i skorzystaj z benefitów!

Szybkie dostawy i bezpłatne transporty buspasami? Szacunek i uznanie wśród klientów i konkurencji? Twój biznes może już teraz być bardziej eko, a Ty skorzystasz z jeszcze większej ilości benefitów elektromobliności. Modele e-Craftera to ponadto nr 1 magazynów „Transport” i „HUSS-Verlag” w kategorii „Transportery i samochody dostawcze” w 2018 r. Nic dziwnego, bowiem idealnie nadają się do transportu w mieście.

 E-Crafter jako Nr 1 magazynów „Transport” i „HUSS-Verlag” w kategorii „Transportery i samochody dostawcze” w 2018 r.

Dofinansowanie w zasięgu Twojego biznesu

Rząd pracuje obecnie nad przepisami pozwalającymi na finansowe wsparcie tych, którzy wybierają bezemisyjne środki transportu. Opłaca się być eko. 

W sierpniu ubiegłego roku Ministerstwo Energii opublikowało projekt rozporządzenia w sprawie szczegółowych warunków udzielania oraz rozliczania wsparcia ze środków Funduszu Niskoemisyjnego Transportu. Projekt zakłada dopłaty ze środków Funduszu dla inicjatyw związanych z rozwojem elektromobilności i transportem opartym na paliwach alternatywnych. Skorzystać mogą nie tylko producenci środków transportu, samorządy inwestujące w czysty transport publiczny, wytwórcy biokomponentów, ale również biznesy chcące zakupić nowe pojazdy.

Kurier i barman rozpakowujący kawę z bagażnika e-Craftera

Skorzystaj dodatkowo z zielonej energii

Mając samochód elektryczny, dbasz o środowisko. Nie zawsze jednak możesz zainstalować fotowoltaikę w swoim domu. Dlatego podpisaliśmy korzystną umowę z Polenergią, dzięki której zyskasz wszystko w jednym ekosystemie: zarówno elektromobilność, jak i energię elektryczną ze źródeł odnawialnych dla Twojego domu i samochodu elektrycznego.

Masz do wyboru poniższe produkty:

  • Taryfa zielonej energii z Gwarancją Ceny na: 2 lata, 3 lata, 5 lat
  • Taryfa zielonej energii z Gwarancją Rabatu na 5% na: 2 lata, 3 lata, 5 lat
  • Taryfa zielonej energii z Gwarancją Rabatu na 10% na 5 lat
E-Crafter w stacji ładowania

To się opłaca

Dostarczanie jakichkolwiek towarów w mieście elektrykiem po prostu się opłaca. Za darmo korzystasz z parkingów i buspasów. Płacisz teraz najniższą ratę. Nie inwestujesz co chwilę w naprawy. Masz dużą powierzchnię transportową. W zależności od liczby kilometrów, użytkowanie dostawczego e-Craftera staje się opłacalne nawet już po 4 latach użytkowania. Pojazdy elektryczne posiadają mniej części ruchomych, nie wymagają wymiany oleju silnikowego ani filtrów paliwa. Wolniej też zużywają się tarcze hamulcowe oraz klocki. A co najważniejsze, niższy jest koszt zużywanej energii w stosunku do zwykłego paliwa. Branże: kurierska, spożywcza oraz logistyczna są już zainteresowane elektromobilnością. Czas na kolejne branże i kolejne firmy!

Infografika o benefitach wynikających z kupna e-Craftera