Mężczyźni z ładowarką elektryczną przed e-Crafterem

Od ręki e‑Crafter
dla biznesu 

Tylko teraz dostępny od ręki w bardzo korzystnych cenach

Nigdy nie było tak tanio! Atrakcyjne finansowanie powoduje, że rata za dostępnego od zaraz e-Craftera, tylko teraz wynosi jedyne 2 462,92 zł netto/mies1. Nie zwlekaj i wyznaczaj trendy z dumą wkraczając w nową erę elektromobilności. Pozwól innym poznać Twoją firmę z jak najlepszej strony.

Samochody elektryczne Volkswagen widoczne z lotu ptaka

Bądź eko i skorzystaj z benefitów!

Szybkie dostawy i bezpłatne transporty buspasami? Szacunek i uznanie wśród klientów i konkurencji? Twój biznes może już teraz być bardziej eko, a Ty skorzystasz z jeszcze większej ilości benefitów elektromobliności. Modele e-Craftera to ponadto nr 1 magazynów „Transport” i „HUSS-Verlag” w kategorii „Transportery i samochody dostawcze” w 2018 r. Nic dziwnego, bowiem idealnie nadają się do transportu w mieście.

 E-Crafter jako Nr 1 magazynów „Transport” i „HUSS-Verlag” w kategorii „Transportery i samochody dostawcze” w 2018 r.

Dofinansowanie w zasięgu Twojego biznesu

Rząd pracuje obecnie nad przepisami pozwalającymi na finansowe wsparcie tych, którzy wybierają bezemisyjne środki transportu. Opłaca się być eko. 

W sierpniu ubiegłego roku Ministerstwo Energii opublikowało projekt rozporządzenia w sprawie szczegółowych warunków udzielania oraz rozliczania wsparcia ze środków Funduszu Niskoemisyjnego Transportu. Projekt zakłada dopłaty ze środków Funduszu dla inicjatyw związanych z rozwojem elektromobilności i transportem opartym na paliwach alternatywnych. Skorzystać mogą nie tylko producenci środków transportu, samorządy inwestujące w czysty transport publiczny, wytwórcy biokomponentów, ale również biznesy chcące zakupić nowe pojazdy.

Kurier i barman rozpakowujący kawę z bagażnika e-Craftera

Skorzystaj dodatkowo z zielonej energii

Mając samochód elektryczny, dbasz o środowisko. Nie zawsze jednak możesz zainstalować fotowoltaikę w swoim domu. Dlatego podpisaliśmy korzystną umowę z Polenergią, dzięki której zyskasz wszystko w jednym ekosystemie: zarówno elektromobilność, jak i energię elektryczną ze źródeł odnawialnych dla Twojego domu i samochodu elektrycznego.

Masz do wyboru poniższe produkty:

 • Taryfa zielonej energii z Gwarancją Ceny na: 2 lata, 3 lata, 5 lat
 • Taryfa zielonej energii z Gwarancją Rabatu na 5% na: 2 lata, 3 lata, 5 lat
 • Taryfa zielonej energii z Gwarancją Rabatu na 10% na 5 lat
E-Crafter w stacji ładowania

To się opłaca

Dostarczanie jakichkolwiek towarów w mieście elektrykiem po prostu się opłaca. Za darmo korzystasz z parkingów i buspasów. Płacisz teraz najniższą ratę. Nie inwestujesz co chwilę w naprawy. Masz dużą powierzchnię transportową. W zależności od liczby kilometrów, użytkowanie dostawczego e-Craftera staje się opłacalne nawet już po 4 latach użytkowania. Pojazdy elektryczne posiadają mniej części ruchomych, nie wymagają wymiany oleju silnikowego ani filtrów paliwa. Wolniej też zużywają się tarcze hamulcowe oraz klocki. A co najważniejsze, niższy jest koszt zużywanej energii w stosunku do zwykłego paliwa. Branże: kurierska, spożywcza oraz logistyczna są już zainteresowane elektromobilnością. Czas na kolejne branże i kolejne firmy!

Infografika o benefitach wynikających z kupna e-Craftera

Elektryczny, praktyczny, innowacyjny. Przyszłość samochodów dostawczych.

Dostawczy e‑Crafter już dziś spełnia wymagania przyszłości. Jednocześnie oferuje nieograniczoną przestrzeń ładunkową. Jeden samochód niesie ogrom możliwości – dokładnie tak, jak oczekiwałbyś tego od elektrycznego samochodu jutra.

Nie zwlekaj

Skontaktuj się z Centrum Elektromobilności Volkswagen Samochody Dostawcze pod numerem telefonu 690 406 322.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Miesięczna rata leasingu skalkulowana dla modelu w cenie: 246 360 zł netto. Parametry przyjęte do kalkulacji raty: opłata wstępna 10%, okres leasingu 48 miesięcy, przebieg 20 tys. km rocznie. Wartość wykupu określona w umowie. Zasady świadczenia usług oraz wykaz materiałów eksploatacyjnych, części i elementów objętych pakietem przeglądów i napraw serwisowych określone są w umowie. Produkt dla przedsiębiorców na wybrane modele Volkswagen Samochody Dostawcze, przygotowana przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.
 • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Informujemy, iż całkowita cena danego modelu wymaga dodatkowej weryfikacji i potwierdzenia z Autoryzowanym Dealerem marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Brak informacji o cenie niektórych elementów wyposażenia nie oznacza, że wchodzą one w skład wyposażenia standardowego.  Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.
  Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane w pliku pobranym z Konfiguratora lub jego wydruku są aktualne na dzień pobrania pliku. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze.
 • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km.
  Wszystkie powyższe wartości podano na podstawie świadectw homologacji typu, dla cyklu mieszanego. Wartości oparte na NEDC nie są porównywalne z wartościami opartymi na WLTP. Pojazdy z roku modelowego 2020 i 2021 uzyskały homologacje zgodnie z procedurą WLTP, więcej informacji na stronie: WLTP. Dane na podstawie świadectw homologacji typu: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html
  O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki Volkswagen Samochody Dostawcze lub sprawdź na stronie vwdostawcze.pl
 • Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen Samochody Dostawcze sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państw o na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html