Mężczyźni z ładowarką elektryczną przed e-Crafterem

Od ręki e‑Crafter
dla biznesu 

Tylko teraz dostępny od ręki w bardzo korzystnych cenach

Nigdy nie było tak tanio! Atrakcyjne finansowanie powoduje, że rata za dostępnego od zaraz e-Craftera, tylko teraz wynosi jedyne 2 462,92 zł netto/mies1. Nie zwlekaj i wyznaczaj trendy z dumą wkraczając w nową erę elektromobilności. Pozwól innym poznać Twoją firmę z jak najlepszej strony.

Samochody elektryczne Volkswagen widoczne z lotu ptaka

Bądź eko i skorzystaj z benefitów!

Szybkie dostawy i bezpłatne transporty buspasami? Szacunek i uznanie wśród klientów i konkurencji? Twój biznes może już teraz być bardziej eko, a Ty skorzystasz z jeszcze większej ilości benefitów elektromobliności. Modele e-Craftera to ponadto nr 1 magazynów „Transport” i „HUSS-Verlag” w kategorii „Transportery i samochody dostawcze” w 2018 r. Nic dziwnego, bowiem idealnie nadają się do transportu w mieście.

 E-Crafter jako Nr 1 magazynów „Transport” i „HUSS-Verlag” w kategorii „Transportery i samochody dostawcze” w 2018 r.

Dofinansowanie w zasięgu Twojego biznesu

Rząd pracuje obecnie nad przepisami pozwalającymi na finansowe wsparcie tych, którzy wybierają bezemisyjne środki transportu. Opłaca się być eko. 

W sierpniu ubiegłego roku Ministerstwo Energii opublikowało projekt rozporządzenia w sprawie szczegółowych warunków udzielania oraz rozliczania wsparcia ze środków Funduszu Niskoemisyjnego Transportu. Projekt zakłada dopłaty ze środków Funduszu dla inicjatyw związanych z rozwojem elektromobilności i transportem opartym na paliwach alternatywnych. Skorzystać mogą nie tylko producenci środków transportu, samorządy inwestujące w czysty transport publiczny, wytwórcy biokomponentów, ale również biznesy chcące zakupić nowe pojazdy.

Kurier i barman rozpakowujący kawę z bagażnika e-Craftera

Skorzystaj dodatkowo z zielonej energii

Mając samochód elektryczny, dbasz o środowisko. Nie zawsze jednak możesz zainstalować fotowoltaikę w swoim domu. Dlatego podpisaliśmy korzystną umowę z Polenergią, dzięki której zyskasz wszystko w jednym ekosystemie: zarówno elektromobilność, jak i energię elektryczną ze źródeł odnawialnych dla Twojego domu i samochodu elektrycznego.

Masz do wyboru poniższe produkty:

 • Taryfa zielonej energii z Gwarancją Ceny na: 2 lata, 3 lata, 5 lat
 • Taryfa zielonej energii z Gwarancją Rabatu na 5% na: 2 lata, 3 lata, 5 lat
 • Taryfa zielonej energii z Gwarancją Rabatu na 10% na 5 lat
E-Crafter w stacji ładowania

To się opłaca

Dostarczanie jakichkolwiek towarów w mieście elektrykiem po prostu się opłaca. Za darmo korzystasz z parkingów i buspasów. Płacisz teraz najniższą ratę. Nie inwestujesz co chwilę w naprawy. Masz dużą powierzchnię transportową. W zależności od liczby kilometrów, użytkowanie dostawczego e-Craftera staje się opłacalne nawet już po 4 latach użytkowania. Pojazdy elektryczne posiadają mniej części ruchomych, nie wymagają wymiany oleju silnikowego ani filtrów paliwa. Wolniej też zużywają się tarcze hamulcowe oraz klocki. A co najważniejsze, niższy jest koszt zużywanej energii w stosunku do zwykłego paliwa. Branże: kurierska, spożywcza oraz logistyczna są już zainteresowane elektromobilnością. Czas na kolejne branże i kolejne firmy!

Infografika o benefitach wynikających z kupna e-Craftera

Elektryczny, praktyczny, innowacyjny. Przyszłość samochodów dostawczych.

Dostawczy e‑Crafter już dziś spełnia wymagania przyszłości. Jednocześnie oferuje nieograniczoną przestrzeń ładunkową. Jeden samochód niesie ogrom możliwości – dokładnie tak, jak oczekiwałbyś tego od elektrycznego samochodu jutra.

Nie zwlekaj

Skontaktuj się z Centrum Elektromobilności Volkswagen Samochody Dostawcze pod numerem telefonu 690 406 322.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Miesięczna rata leasingu skalkulowana dla modelu w cenie: 246 360 zł netto. Parametry przyjęte do kalkulacji raty: opłata wstępna 10%, okres leasingu 48 miesięcy, przebieg 20 tys. km rocznie. Wartość wykupu określona w umowie. Zasady świadczenia usług oraz wykaz materiałów eksploatacyjnych, części i elementów objętych pakietem przeglądów i napraw serwisowych określone są w umowie. Produkt dla przedsiębiorców na wybrane modele Volkswagen Samochody Dostawcze, przygotowana przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.
 • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %).
  Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Informujemy, iż całkowita cena danego modelu wymaga dodatkowej weryfikacji i potwierdzenia z Autoryzowanym Dealerem marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Brak informacji o cenie niektórych elementów wyposażenia nie oznacza, że wchodzą one w skład wyposażenia standardowego. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. Wszelkie informacje prezentowane w pliku pobranym z Konfiguratora lub jego wydruku są aktualne na dzień pobrania pliku. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze.
  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen Samochody Dostawcze sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html
 • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km.
  Wszystkie powyższe wartości podano na podstawie świadectw homologacji typu, dla cyklu mieszanego. Wartości oparte na NEDC nie są porównywalne z wartościami opartymi na WLTP. Pojazdy z roku modelowego 2020 i 2021 uzyskały homologacje zgodnie z procedurą WLTP, więcej informacji na stronie: WLTP. Dane na podstawie świadectw homologacji typu: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html
  O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki Volkswagen Samochody Dostawcze lub sprawdź na stronie vwdostawcze.pl