Z Car-Net, Twój pojazd staje się inteligentny!

Praktyczny towarzysz: Twoje usługi cyfrowe, gdy jesteś poza domem

Wczesnym rankiem, późnym wieczorem czy w gorączkowym, popołudniowym pośpiechu: Car-Net jest do Twojej dyspozycji przez cały czas. Łączy on Twój pojazd bezpośrednio ze smartfonem i Internetem. Dzięki temu możesz korzystać z przydatnych usług i aplikacji. Zyskujesz też dostęp do informacji w czasie rzeczywistym. Możesz go używać w sposób intuicyjny w swoim smartfonie, tablecie lub na wyświetlaczu swojego systemu multimedialnego (Infotainment). Przygotowaliśmy dla Ciebie przejrzysty przegląd wszystkich niezbędnych informacji o praktycznych pakietach „Guide & Inform” oraz „Security & Service”. 

Car-Net zapewnia kierowcy dostęp do ważnych informacji bezpośrednio na desce rozdzielczej.

Jak włączyć i korzystać z Car-Net

Usługi Car-Net eliminują wiele Twoich obaw, zapewniają informacje, a nawet zwiększają wygodę, np. dotyczącą konserwacji Twojego pojazdu. Możesz w łatwy sposób włączyć usługi Car-Net za pośrednictwem aplikacji lub bezpośrednio w pojeździe. Tutaj znajdziesz szczegółowe instrukcje o różnych opcjach aktywacji:

Aktywacja usług Car-Net za pośrednictwem aplikacji

Aktywacja usług Car-Net w pojeździe

Aby móc korzystać z usług, muszą być spełnione określone wymagania. W przypadku pakietu usług „Guide & Inform” musisz posiadać zgodne urządzenie oraz dostęp do połączenia internetowego, a w przypadku pakietu usług „Security & Service” wymagane jest zgodne radio lub system nawigacyjny oraz skrzynka telematyczna Volkswagen (OCU).

Wymogi

Systemy nawigacyjne „Discover Media” i „Discover Media Plus”

Do korzystania z usług Car-Net „Guide & Inform” potrzebujesz systemu nawigacyjnego „Discover Media” lub „Discover Media Plus”. Usługi „Guide & Inform” są dostępne bezpłatnie przez pierwsze trzy lata od rejestracji.

Volkswagen CarStick LTE

Możesz połączyć swoje systemy nawigacyjne z Internetem przy użyciu mobilnego punktu dostępu. W tym celu potrzebujesz planu usług bezprzewodowych o odpowiedniej ilości danych.

Volkswagen CarStick LTE

Volkswagen CarStick LTE jest dostępny jako rozwiązanie alternatywne do punktu dostępu Wi-Fi. Wykorzystuje on oddzielną kartę SIM w celu zapewnienia punktu dostępu Wi-Fi dla usług Car-Net – całkowicie niezależnie od połączenia smartfona. Możesz łączyć z Internetem swoje urządzenia mobilne, takie jak smartfony czy laptopy. CarStick jest dostępny wyłącznie wraz z systemem nawigacyjnym „Discover Media”.

Zarejestruj się lub zaloguj. Znajdziesz tutaj wszystkie mobilne usługi online.

Zarejestruj się w portalu We Connect, zaloguj się i korzystaj ze wszystkich praktycznych usług. Jeśli nie masz konta użytkownika: procedura rejestracyjna jest szybka i łatwa.

Pytania i odpowiedzi

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %), chyba, że zaznaczono inaczej. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html 
*5 letnim pakietem przeglądów serwisowych w standardzie objęte są tylko samochody z ceną z roku produkcji 2024, wyprodukowane w 2024 roku, limit przebiegu 50 000 km z możliwością rozszerzenia pakietu za dodatkową opłatą. Możliwe rozszerzenia limitu do 100 000 km za dopłatą 5000 zł netto (6150 zł brutto); 150 000 km za dopłatą 9000 zł netto (11 070 zł brutto); 200 000 km za dopłatą 13 000 zł netto (15 990 zł brutto); 250 000 km za dopłatą 19 000 zł netto (23 370 zł brutto). Podane ceny obowiązują dla wszystkich modeli marki Volkswagen Samochody Dostawcze, z wyłączeniem modelu ID. Buzz. Oferta dla modelu ID. Buzz to 3 letni pakiet przeglądów z limitem 90 000 km w standardzie. Możliwe rozszerzenie pakietu do 5 lat z limitem 150 000 km za dopłatą 1500 zł netto (1845 zł brutto).
*Warunki rabatowe na modele elektryczne marki Volkswagen Samochody Dostawcze: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/oferta-dla-samochodow-elektrycznych.html