Rodzina na pikniku przy Nowym Caddy Kombi

Volkswagen Safe+

Nawet 5-letnia gwarancja Twojego auta

Nawet 5-letnia gwarancja Twojego auta

Zobacz, co gwaranuje dłuższa ochrona serwisowa

Zyskujesz:

 • Pełną ochronę
  Twój samochód jest chroniony dłużej niż dwa lata. Przedłużasz ochronę serwisową na atrakcyjnych warunkach
 • Najwyższą jakość
  Naprawiasz swój samochód, gdziekolwiek jesteś. Masz do dyspozycji Autoryzowane Serwisy Volkswagen Samochody Dostawcze, które bazują na najwyższej jakości oryginalnych częściach, niemal w całej Europie
 • Wyższą wartość
  Volkswagen Safe+ sprawia, że auto zyskuje na wartości, co ma duże znaczenie w przypadku jego odsprzedaży
Caddy California z kajakiem nad brzegiem rzeki

Oferta pełna korzyści:

Kupujesz nowy samochód? Zamów go w pakiecie z Volkswagen Safe+ i ciesz się przedłużoną ochroną auta. Koniec dwuletniej Gwarancji Volkswagena nie będzie dla Ciebie problemem.

Dzięki programowi korzystasz z Autoryzowanego Serwisu Volkswagen Samochody Dostawcze nawet przez 3 kolejne lata. W niemal całej Europie masz zapewnioną pomoc na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem oryginalnych części samochodowych. Zawsze masz pewność, że Twoim autem opiekują się profesjonaliści.

Dowiedz się więcej

Jak zapewnić sobie nawet 5-letnią ochronę auta i nie narażać w tym czasie na dodatkowe koszty ewentualnych napraw? Sprawdź ceny Volkswagen Safe+ w konfiguratorze lub cennikach i zamów program w momencie zakupu samochodu.

Jeśli zajdzie taka potrzeba, pomoc uzyskasz w każdym Autoryzowanym Serwisie Volkswagen Samochody Dostawcze bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Szczegółowych informacji o Volkswagen Safe+ szukaj w Autoryzowanych Serwisach Volkswagen Samochody Dostawcze.

Gwarancja obsługi najwyższej jakości

Pakiety przeglądów to dwa rodzaje atrakcyjnych warunków opieki serwisowej dostosowanych do potrzeb użytkowników samochodów dostawczych marki Volkswagen Samochody Dostawcze.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

 • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %).
  Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Informujemy, iż całkowita cena danego modelu wymaga dodatkowej weryfikacji i potwierdzenia z Autoryzowanym Dealerem marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Brak informacji o cenie niektórych elementów wyposażenia nie oznacza, że wchodzą one w skład wyposażenia standardowego. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. Wszelkie informacje prezentowane w pliku pobranym z Konfiguratora lub jego wydruku są aktualne na dzień pobrania pliku. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze.
  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen Samochody Dostawcze sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html
 • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km.
  Wszystkie powyższe wartości podano na podstawie świadectw homologacji typu, dla cyklu mieszanego. Wartości oparte na NEDC nie są porównywalne z wartościami opartymi na WLTP. Pojazdy z roku modelowego 2020 i 2021 uzyskały homologacje zgodnie z procedurą WLTP, więcej informacji na stronie: WLTP. Dane na podstawie świadectw homologacji typu: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html
  O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki Volkswagen Samochody Dostawcze lub sprawdź na stronie vwdostawcze.pl