VW Bus Festival 2023

Wielki zlot fanów Volkswagena!

Tego lata odbędzie się kolejne spotkanie fanów jednych z najpopularniejszych modeli świata – Volkswagenów z serii T. 7 kultowych generacji które wpłynęły nie tylko na kształt motoryzacji, ale także na styl kolejnych pokoleń już niebawem zobaczyć będzie można w Hanowerze podczas międzynarodowego VW Bus Festival 2023!

Aby wspólnie przeżyć legendarny weekend, gromadzimy wielką, polską społeczność fanów Bullika, Ogórka, Kanciaka i pozostałych modeli T – Team Poland. Spotkaj się z nami w terminie od 23 do 25 czerwca 2023 roku i wspólnie celebrujmy pokój&miłość!

W programie m.in.: ekscytujące wystawy, strefy rozrywkowe i tematyczne, ciekawostki na temat ikonicznego Bullika, klub malucha i wiele więcej atrakcji. Wiemy, że melodia jest nierozerwalnie związana z busami, dlatego zadbaliśmy także o wyjątkową oprawę muzyczną. 

Na terenie Targów Hanowerskich przygotowano aż 6000 miejsc dla fanów z całego świata, od prostego parkingu po pola kempingowe. Z pewnością starczy miejsca na biwak!

Sprawdź, gdzie kupić bilety na VW Bus Festival 2023 lub weź udział w naszym konkursie i dołącz do ekipy Team Poland.

Jesteś szczęśliwym posiadaczem Volkswagena z serii T? Wykorzystaj niepowtarzalną okazję, aby pojechać z nami na najbardziej pożądane przez fanów Volkswagena wydarzenie tego lata! Odwiedź nas na Facebooku, weź udział w konkursie i wygraj wjazdówkę dla Twojego BUSA i 4 osób na jego pokładzie. Wykaż się kreatywnością i dołącz do Team Poland.

Zgłoszenia kandydatów oceniać będzie Jury, w którym zasiądą:

Oficjalny sklep festiwalu

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat VW Bus Festivalu? Odwiedź oficjalną stronę wydarzenia.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

  • Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %). Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
  • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html