Volkswagen Samochody Dostawcze i Szczyrk Mountain Resort – poznaj uroki wypoczynku w Beskidach
Aktualności

Volkswagen Samochody Dostawcze i Szczyrk Mountain Resort – poznaj uroki wypoczynku w Beskidach

Aktualności

Volkswagen Samochody Dostawcze i Szczyrk Mountain Resort – poznaj uroki wypoczynku w Beskidach

17.01.2024

Volkswagen Samochody Dostawcze i Szczyrk Mountain Resort – poznaj uroki wypoczynku w Beskidach

W kilku województwach rozpoczęły się już zimowe ferie. To doskonała okazja, aby skorzystać z pogody idealnej do jazdy na nartach i wybrać się do Szczyrku, w którym ośrodek narciarski Szczyrk Mountain Resort oferuje ponad 40 km świetnie przygotowanych tras. Partnerem ośrodka jest marka Volkswagen Samochody Dostawcze, która swym patronatem objęła m.in. taras widokowy w restauracji Kuflonka, gdzie odpocząć można po narciarskich szaleństwach, ale też podziwiać wspaniałe widoki na Beskidy.

Szczyrk Mountain Resort jest jednym z największych ośrodków narciarskich w Polsce. Zlokalizowany w Beskidzie Śląskim na zboczach szczytów Małe Skrzyczne i Wierch Pośredni, jest doskonałą propozycją dla turystów z całej Polski i z zagranicy. Ośrodek posiada przeszło 23 km zróżnicowanych tras zjazdowych (w tym 5 km oświetlonych) co sprawia, że każdy fan białego szaleństwa znajdzie tutaj coś dla siebie. Ponadto, dzięki współpracy z Centralnym Ośrodkiem Sportu i Beskid Sport Arena klienci ośrodków mogą korzystać ze wspólnego skipassu na blisko 40 km tras.

Od początku zimowego sezonu 2023/2024, partnerem ośrodka Szczyrk Mountain Resort jest marka Volkswagen Samochody Dostawcze, która jeszcze w grudniu 2023, specjalnie z okazji inauguracji sezonu, przygotowała dla narciarzy i turystów wiele atrakcji – między innymi możliwość jazd testowych najnowszymi modelami marki: w pełni elektrycznym ID. Buzzem i terenowym pick-up’em Volkswagenem Amarok.

Sezon w pełni, a Volkswagen Samochody Dostawcze jest obecny w Szczyrku cały czas. Marka jest patronem tarasu widokowego w restauracji Kuflonka na Hali Skrzyczeńskiej, gdzie narciarze mogą wypocząć, zjeść i wypić coś ciepłego w przerwach między zjazdami. Na tarasie znajdą m.in. wygodne leżaki i ciepłe koce z logo Volkswagen Samochody Dostawcze. Można na nich wypocząć, a w słoneczne dni podziwiać panoramę Beskidów. Ponadto, przy dolnej stacji kolejki gondolowej turyści oglądać mogą flagowy model marki Volkswagen Samochody Dostawcze – w pełni elektrycznego Volkswagena ID. Buzz.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %), chyba, że zaznaczono inaczej. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html