e-Crafter

Volkswagen e‑Crafter w najmie długoterminowym. To się opłaca!

Volkswagen e‑Crafter w najmie długoterminowym. To się opłaca!

Dynamicznie zmieniające się w ostatnim czasie realia rynkowe oraz rozwijająca się ofensywa elektromobilności sprawiają, że spora grupa klientów poszukuje dziś alternatywnych sposobów na użytkowanie samochodów dostawczych, także elektrycznych. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, Volkswagen Samochody Dostawcze wraz z Volkswagen Financial Services przygotował dla klientów ofertę długoterminowego najmu elektrycznego e-Craftera, w którym koszt dzienny użytkowania tego modelu bez kosztów energii wynosi zaledwie 104 PLN netto.

Volkswagen e‑Crafter to mistrz miejskiej logistyki idealnie sprawdzający się w dostawach ostatniej mili, czyli bezpośrednio do odbiorcy końcowego. Cechy elektrycznego Craftera wydają się być idealnie dopasowane do realizacji miejskich zleceń. Samochód jest cichy i nie generuje smogu, dzięki czemu zapewnia komfort pracy kierowcy, a także mieszkańcom ścisłego centrum.

Kontynuując ofensywę elektromobilności, ale również wsłuchując się w oczekiwania klientów w obecnych czasach i szukając rozwiązań, które pozwalają im na rozwijanie biznesu bez ponoszenia dużych kosztów, Volkswagen Samochody Dostawcze przedstawia ofertę długoterminowego najmu Volkswagena e‑Crafter.

„Najem długoterminowy to bardzo atrakcyjna forma użytkowania dostawczego, w pełni elektrycznego e-Craftera” – mówi Piotr Łakomy, Dyrektor Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. „Stała miesięczna rata leasingowa jest niska, na początek nie jest wymagana żadna wpłata własna, a w cenie raty klient otrzymuje pakiet usług, takich jak naprawy, pełna opieka serwisowa i wszystkie wymagane przez producenta przeglądy techniczne wraz z materiałami eksploatacyjnymi.”

Klient decydujący się na długoterminowy najem dostawczego e-Craftera nie musi wnosić wpłaty własnej, a przy założeniu okresu finansowania przez 48 miesięcy i rocznego przebiegu 20 tysięcy km z pełną obsługą serwisową, koszt dziennego użytkowania tego modelu bez kosztów energii do jego ładowania wynosi zaledwie 104 złote netto.

Oferując Volkswagena e‑Crafter w atrakcyjnej formie najmu długoterminowego, Volkswagen Samochody Dostawcze przedstawia również możliwość ładowania tego w pełni elektrycznego auta przy pomocy domowej, ładowarki ściennej ID Charger. Ten nowoczesny system ładowania samochodu elektrycznego w warunkach domowych, dostępny jest w trzech wariantach i kupić go można już podczas podpisywania umowy na elektrycznego, dostawczego Volkswagena lub później, na stronie internetowej https://charging-energy.elli.eco/pl-pl/IDchargerOpens an external link. Ceny ładowarek ID.Charger zaczynają się już od 1729 złotych.

Więcej informacji na temat oferty długoterminowego najmu Volkswagena e‑Crafter uzyskać można w najbliższym salonie dealerskim marki Volkswagen Samochody Dostawcze.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

 • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.
  Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Informujemy, iż całkowita cena danego modelu wymaga dodatkowej weryfikacji i potwierdzenia z Autoryzowanym Dealerem marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Brak informacji o cenie niektórych elementów wyposażenia nie oznacza, że wchodzą one w skład wyposażenia standardowego. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. Wszelkie informacje prezentowane w pliku pobranym z Konfiguratora lub jego wydruku są aktualne na dzień pobrania pliku. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze.
  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen Samochody Dostawcze sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html
 • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km.
  Wszystkie powyższe wartości podano na podstawie świadectw homologacji typu, dla cyklu mieszanego. Wartości oparte na NEDC nie są porównywalne z wartościami opartymi na WLTP. Pojazdy z roku modelowego 2020 i 2021 uzyskały homologacje zgodnie z procedurą WLTP, więcej informacji na stronie: WLTP. Dane na podstawie świadectw homologacji typu: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html
  O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki Volkswagen Samochody Dostawcze lub sprawdź na stronie vwdostawcze.pl
 • Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen Samochody Dostawcze sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państw o na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html