Elektryczny VW

Elektryczne samochody dostawcze Volkswagena na wyciągnięcie ręki

Elektryczne samochody dostawcze Volkswagena na wyciągnięcie ręki

W trosce o środowisko i nie tylko

Zmiany klimatyczne nie czekają, dlatego musimy zrobić wszystko, aby możliwie jak najszybciej dostarczyć na rynek przyjazne środowisku naturalnemu samochody elektryczne w przystępnej dla klienta cenie. Jesteśmy na dobrej drodze, by zminimalizować emisję zanieczyszczeń powietrza i przyczynić się do rozwoju elektromobilności.

W celu wsparcia zeroemisyjnego transportu Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej poinformował na swojej stronieOpens an external link internetowej o możliwości składania wniosków w ramach programu priorytetowego na uzyskanie dopłaty do zakupu samochodu elektrycznego.

Dofinansowanie jest obecnie dostępne dla samochodów z homologacją ciężarową określaną symbolem N1.

Ale troska o środowisko to niejedyna korzyść wynikająca z zakupu elektryka. Dostawcze samochody elektryczne to dodatkowy zysk, jakim jest możliwość skorzystania z rabatów oraz innych benefitów, takich jak: obsługa serwisowa w cenie, nowoczesne e-usługi, a przede wszystkim możliwość zwiększenia powierzchni mobilnego biura i przywilej jeżdżenia buspasem przy bardzo niskich kosztach utrzymania.

Dopłaty do samochodów elektrycznych

Dla beneficjentów programu dobrą wiadomością jest to, że dopłaty w ramach PP nazwanego e-Van obejmują subwencją 30% kosztów kwalifikowanych dla przedsiębiorcy korzystającego z zakupu bądź leasingu. Takie rozwiązanie może być jednym z decydujących czynników przy rozważaniu zakupu samochodu elektrycznego.

Beneficjentami, którzy mogą ubiegać się o dofinansowanie w formie dotacji, są przedsiębiorcy w rozumieniu ustawy Prawo przedsiębiorców z dnia 6 marca 2018 r. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1292, z późniejszymi zmianami).

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami programu na stronie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Elektryczne samochody dostawcze Volkswagena dostępne od ręki

Nie trzeba zwlekać z decyzją o nowoczesnych rozwiązaniach. Użytkowanie elektrycznych samochodów dostawczych to korzyść dla środowiska, przedsiębiorcy mogą dbać o nie już teraz*.

Marka Volkswagen Samochody Dostawcze dysponuje samochodami elektrycznymi na wyciągnięcie ręki w każdym z segmentów, jak Caddy, Transporter i Crafter. Cenę tych modeli przygotowano na takim poziomie, aby po uwzględnieniu dopłat była porównywalna z ceną samochodów spalinowych. Klienci będą mogli też korzystać́ z innych atrakcyjnych form finansowania i rabatów.

W celu sprawdzenia dostępności wystarczy skontaktować się z najbliższym dealerem marki i stać się częścią nowej ery. O szczegóły zapytaj sprzedawcę.

* Dotyczy samochodów z oferty magazynowej i obowiązuje do wyczerpania zapasów lub odwołania. Niektóre warianty (wersja wyposażenia i/lub silnik) mogą być już niedostępne.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

 • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.
  Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Informujemy, iż całkowita cena danego modelu wymaga dodatkowej weryfikacji i potwierdzenia z Autoryzowanym Dealerem marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Brak informacji o cenie niektórych elementów wyposażenia nie oznacza, że wchodzą one w skład wyposażenia standardowego. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. Wszelkie informacje prezentowane w pliku pobranym z Konfiguratora lub jego wydruku są aktualne na dzień pobrania pliku. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze.
  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen Samochody Dostawcze sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html
 • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km.
  Wszystkie powyższe wartości podano na podstawie świadectw homologacji typu, dla cyklu mieszanego. Wartości oparte na NEDC nie są porównywalne z wartościami opartymi na WLTP. Pojazdy z roku modelowego 2020 i 2021 uzyskały homologacje zgodnie z procedurą WLTP, więcej informacji na stronie: WLTP. Dane na podstawie świadectw homologacji typu: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html
  O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki Volkswagen Samochody Dostawcze lub sprawdź na stronie vwdostawcze.pl
 • Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen Samochody Dostawcze sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państw o na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html