Elektryczny VW
Elektryczny VW
Elektryczny VW
Elektryczny VW

Elektryczne samochody dostawcze Volkswagena na wyciągnięcie ręki

Elektryczne samochody dostawcze Volkswagena na wyciągnięcie ręki

W trosce o środowisko i nie tylko

Zmiany klimatyczne nie czekają, dlatego musimy zrobić wszystko, aby możliwie jak najszybciej dostarczyć na rynek przyjazne środowisku naturalnemu samochody elektryczne w przystępnej dla klienta cenie. Jesteśmy na dobrej drodze, by zminimalizować emisję zanieczyszczeń powietrza i przyczynić się do rozwoju elektromobilności.

W celu wsparcia zeroemisyjnego transportu Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej poinformował na swojej stronieOpens an external link internetowej o możliwości składania wniosków w ramach programu priorytetowego na uzyskanie dopłaty do zakupu samochodu elektrycznego.

Dofinansowanie jest obecnie dostępne dla samochodów z homologacją ciężarową określaną symbolem N1.

Ale troska o środowisko to niejedyna korzyść wynikająca z zakupu elektryka. Dostawcze samochody elektryczne to dodatkowy zysk, jakim jest możliwość skorzystania z rabatów oraz innych benefitów, takich jak: obsługa serwisowa w cenie, nowoczesne e-usługi, a przede wszystkim możliwość zwiększenia powierzchni mobilnego biura i przywilej jeżdżenia buspasem przy bardzo niskich kosztach utrzymania.

Dopłaty do samochodów elektrycznych

Dla beneficjentów programu dobrą wiadomością jest to, że dopłaty w ramach PP nazwanego e-Van obejmują subwencją 30% kosztów kwalifikowanych dla przedsiębiorcy korzystającego z zakupu bądź leasingu. Takie rozwiązanie może być jednym z decydujących czynników przy rozważaniu zakupu samochodu elektrycznego.

Beneficjentami, którzy mogą ubiegać się o dofinansowanie w formie dotacji, są przedsiębiorcy w rozumieniu ustawy Prawo przedsiębiorców z dnia 6 marca 2018 r. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1292, z późniejszymi zmianami).

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami programu na stronie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Elektryczne samochody dostawcze Volkswagena dostępne od ręki

Nie trzeba zwlekać z decyzją o nowoczesnych rozwiązaniach. Użytkowanie elektrycznych samochodów dostawczych to korzyść dla środowiska, przedsiębiorcy mogą dbać o nie już teraz*.

Marka Volkswagen Samochody Dostawcze dysponuje samochodami elektrycznymi na wyciągnięcie ręki w każdym z segmentów, jak Caddy, Transporter i Crafter. Cenę tych modeli przygotowano na takim poziomie, aby po uwzględnieniu dopłat była porównywalna z ceną samochodów spalinowych. Klienci będą mogli też korzystać́ z innych atrakcyjnych form finansowania i rabatów.

W celu sprawdzenia dostępności wystarczy skontaktować się z najbliższym dealerem marki i stać się częścią nowej ery. O szczegóły zapytaj sprzedawcę.

* Dotyczy samochodów z oferty magazynowej i obowiązuje do wyczerpania zapasów lub odwołania. Niektóre warianty (wersja wyposażenia i/lub silnik) mogą być już niedostępne.