Mężczyzna i kobieta przed komputerem

Ważne informacje o funkcjonowaniu dealerów i serwisów

Ważne informacje o funkcjonowaniu dealerów i serwisów

Zmiany związane z COVID-19
Dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa mamy kilka nowych rozwiązań. Poniżej znajdziesz m.in. odpowiedzi na ważne pytania, numer telefonu naszej infolinii, formularz serwisowy czy link do strony z autami dostępnymi od ręki. Życzymy zdrowia i bezpiecznego korzystania z naszych usług.

Skontaktuj się z swoim dealeremOpens an external link

Zobacz, jak umówić wizytę serwisową

Wizyta serwisowa

Zanim pojedziesz do serwisu, kliknij w poniższy link i umów wizytę. Pracownik serwisu skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia terminu, tak byś całkowicie bezpiecznie mógł odwiedzić serwis. Dbaj o swoje auto dostawcze, ale także o zdrowie!

Wybierz auto dostawcze dostępne od ręki

Przedsiębiorcy przed samochodami dostawczymi Volkswagen

Potrzebujesz auta w tej chwili, nie możesz czekać, aż zostanie wyprodukowane? Kliknij w poniższy link i wybierz auto spośród tych dostępnych od razu u naszych dealerów. Sprawdź, gdzie obejrzysz samochód i skontaktuj się z dealerem w celu umówienia wizyty.

Masz pytania? Odpowiadamy!

Call center

Działania zapobiegawcze, które podejmujemy, mają na celu ochronę przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Wierzymy jednak, że pozwolą Ci wybrać wymarzony samochód bezpiecznie i wygodnie, bez wychodzenia z domu. W razie jakichkolwiek pytań, możesz do nas dzwonić. 

Infolinia: 801 200 600

Godziny pracy infolinii:
Pon.-pt.: 8:00-20:00
Sob.: 8:00-14:00

Zanim zadzwonisz do nas z pytaniem, sprawdź, czy odpowiedzi nie znajdziesz poniżej.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

  • Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %). Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
  • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html