Mężczyzna i kobieta przed komputerem

Ważne informacje o funkcjonowaniu dealerów i serwisów

Ważne informacje o funkcjonowaniu dealerów i serwisów

Zmiany związane z COVID-19
Dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa mamy kilka nowych rozwiązań. Poniżej znajdziesz m.in. odpowiedzi na ważne pytania, numer telefonu naszej infolinii, formularz serwisowy czy link do strony z autami dostępnymi od ręki. Życzymy zdrowia i bezpiecznego korzystania z naszych usług.

Skontaktuj się z swoim dealeremOpens an external link

Zobacz, jak umówić wizytę serwisową

Wizyta serwisowa

Zanim pojedziesz do serwisu, kliknij w poniższy link i umów wizytę. Pracownik serwisu skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia terminu, tak byś całkowicie bezpiecznie mógł odwiedzić serwis. Dbaj o swoje auto dostawcze, ale także o zdrowie!

Wybierz auto dostawcze dostępne od ręki

Przedsiębiorcy przed samochodami dostawczymi Volkswagen

Potrzebujesz auta w tej chwili, nie możesz czekać, aż zostanie wyprodukowane? Kliknij w poniższy link i wybierz auto spośród tych dostępnych od razu u naszych dealerów. Sprawdź, gdzie obejrzysz samochód i skontaktuj się z dealerem w celu umówienia wizyty.

Masz pytania? Odpowiadamy!

Call center

Działania zapobiegawcze, które podejmujemy, mają na celu ochronę przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Wierzymy jednak, że pozwolą Ci wybrać wymarzony samochód bezpiecznie i wygodnie, bez wychodzenia z domu. W razie jakichkolwiek pytań, możesz do nas dzwonić. 

Infolinia: 801 200 600

Godziny pracy infolinii:
Pon.-pt.: 8:00-20:00
Sob.: 8:00-14:00

Zanim zadzwonisz do nas z pytaniem, sprawdź, czy odpowiedzi nie znajdziesz poniżej.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

  • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %).
    Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Informujemy, iż całkowita cena danego modelu wymaga dodatkowej weryfikacji i potwierdzenia z Autoryzowanym Dealerem marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Brak informacji o cenie niektórych elementów wyposażenia nie oznacza, że wchodzą one w skład wyposażenia standardowego. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. Wszelkie informacje prezentowane w pliku pobranym z Konfiguratora lub jego wydruku są aktualne na dzień pobrania pliku. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze.
    Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen Samochody Dostawcze sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html
  • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km.
    Wszystkie powyższe wartości podano na podstawie świadectw homologacji typu, dla cyklu mieszanego. Wartości oparte na NEDC nie są porównywalne z wartościami opartymi na WLTP. Pojazdy z roku modelowego 2020 i 2021 uzyskały homologacje zgodnie z procedurą WLTP, więcej informacji na stronie: WLTP. Dane na podstawie świadectw homologacji typu: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html
    O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki Volkswagen Samochody Dostawcze lub sprawdź na stronie vwdostawcze.pl