Nowy Volkswagen Caddy przyjaciel rodziny

Dowiedz się więcej: Caddy

Rata CarePort Leasing 101,9% już od
1905zł bez VAT1
Rata Autonajmu już od
1236,45zł bez VAT1
Promocyjne stawki ubezpieczeń już od
1,90%

Caddy. Na wszystko, co przyniesie przyszłość

Jeszcze bardziej nowoczesny, bardziej cyfrowy i bardziej elastyczny: to właśnie Caddy. Oprócz nowego, ekscytującego projektu inne imponujące funkcje obejmują najnowocześniejsze systemy wspomagające kierowcę, najwyższej jakości cyfrowy kokpit2 (Digital Cockpit) oraz pionierski system Infotainment3 (Innovision Cockpit), w tym mobilne usługi online. Caddy jest niezawodny, wygodny i praktyczny jak zawsze - co oznacza, że ​​jest gotowy na wszystko, co przyniesie przyszłość.

--:--

Wersje wyposażenia

Zmiana napędza rozwój

Dynamika w czystej formie

Caddy wyróżnia nie tylko nowoczesny, przyciągający wzrok grill o strukturze plastra miodu, ale także wiele innowacyjnych funkcji, takich jak bezpłatny pakiet podstawowy We Connect4To jednak nie wszystko, teraz możesz wpuścić więcej światła dziennego do swojego Caddy dzięki opcjonalnemu panoramicznemu i odchylanemu dachowi. Do innych atrakcji należą opcjonalne reflektory LED i zespoły tylnych świateł, a także oświetlenie wewnętrzne LED. Aby Twój dzień przebiegał płynniej niż kiedykolwiek, Caddy jest teraz wyposażony w system Keyless Advanced z blokowaniem i uruchamianiem silnika25 oraz elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane lusterka zewnętrzne6.

Zaprojektowany
z dbałością
o najmniejszy szczegół

Wszystkie kategorie

Doskonała wydajność

Caddy z lotu ptaka

Podwójne zwycięstwo naszych Caddy

Caddy i Caddy Cargo odniosły już spektakularne zwycięstwo: w ankiecie czytelników specjalistycznego magazynu "LOGISTRA" najnowsza generacja Caddy imponowała ekscytującym, wyrazistym designem, nowoczesnymi systemami wspomagania kierowcy i innowacyjnym systemem Infotainment (Innovision Cockpit), w tym mobilnymi usługami online. Liczne innowacje otrzymały nagrodę „Najlepsza praktyka: innowacje 2020 - pojazdy i flota”, a magazyn pojazdów użytkowych i logistyki magazynowej pochwalił Caddy i Caddy Cargo za ich wyjątkową wszechstronność i przydatność do codziennego użytku. Gratulacje!

Źródło: „LOGISTRA”, wydanie 09-10/20

Nie szukaj już dalej: Twój salon marki Volkswagen Samochody Dostawcze znajdziesz tutaj

Jesteśmy tuż za rogiem. Odwiedź dealera Volkswagen Samochody Dostawcze, aby uzyskać poradę.

To także może Cię zainteresować: