Gama modeli Volkswagen Samochody Dostawcze.

Certyfikowane używane

Poznaj program Volkswagen Samochody Dostawcze Certyfikowane używane

Volkswagen Samochody Dostawcze Certyfikowane używane jest programem odkupu i sprzedaży używanych samochodów osobowych. Do sprzedaży trafiają tylko najlepsze i najpewniejsze używane auta – ich historię, rok produkcji oraz stan techniczny sprawdzamy w najdrobniejszych detalach podczas 117-etapowego testu kontrolnego. Tak przebadane egzemplarze mogą otrzymać Certyfikat jakości marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Sprawdź aktualną ofertę swojego salonu dealerskiego!

 
Program Volkswagen Samochody Dostawcze Certyfikowane używane docenią też osoby, które planują sprzedać swój aktualny samochód. Proces, w przeciwieństwie do sprzedaży na własną rękę, przebiega szybko i komfortowo – wycena jest darmowa, a oferty odkupu atrakcyjne. Istnieje również możliwość zostawienia auta w rozliczeniu zakupu nowszego Volkswagena.

Trade-in

Bezproblemowa wymiana auta na nowe

Myślisz nad zmianą samochodu? Przyjedź do salonu dealerskiego swoim autem i wyjedź nowym lub używanym dostawczym Volkswagenem! Zajmiemy się za Ciebie całym procesem wymiany – wycenimy, zaproponujemy odkup lub rozliczenie i przygotujemy korzystne finansowanie. Tobie pozostaje jedynie wybór idealnego Volkswagena.

Gama modeli Volkswagen Samochody Dostawcze.

Znajdź najbliższy salon

Sprawdź ofertę dostępnych od ręki używanych aut marki Volkswagen Samochody Dostawcze w najbliższym salonie uczestniczącym w programie Certyfikowane używane.

Finansowanie dopasowane do Ciebie!

U nas sfinansujesz zakup wymarzonego samochodu używanego na wiele dogodnych sposobów. Sprawdź warianty korzystnych kredytów i leasingów – dostępnych dla osób fizycznych oraz prowadzących działalność gospodarczą.

Dostępne formy finansowania

Caddy
Caddy Cargo

Znajdź swój pakiet bezpiecznych rozwiązań

Dobre ubezpieczenie samochodu używanego to gwarancja spokoju i bezpiecznej eksploatacji. Poznaj ofertę, dzięki której optymalnie rozplanujesz spłatę składek i oszczędzisz sobie nerwów.

Akcesoria VW

Wybierz akcesoria dla Twojego dostawczego Volkswagena

Zapoznaj się z ofertą akcesoriów do Twojego samochodu. Wybierz najlepsze środki do jego pielęgnacji, poszerz możliwości transportowe i zapoznaj się z systemami rozrywki przeznaczonymi do Twojego dostawczego Volkswagena.

Powierz swoje auto fachowcom!

Dlaczego warto korzystać z usług Autoryzowanych Stacji Obsługi?

Pakiety przeglądów serwisowych

Serwisowanie samochodu w ASO nie musi być drogie. Sprawdź jaką ofertę pakietów przeglądów serwisowych przygotowaliśmy dla samochodów używanych marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Dobierz pakiet do swoich potrzeb, wybierając ramy czasowe i limit kilometrów.

Pakiety przeglądów
Program ServicePro

Jesteś właścicielem samochodu, który skończył co najmniej 3 lata? Zapoznaj się z Programem ServicePro, dzięki któremu możesz serwisować swojego dostawczego Volkswagena w Autoryzowanym Serwisie, korzystając z atrakcyjnych rabatów. Twój samochód bez względu na ilość przejechanych kilometrów i wiek, zasługuje na profesjonalną obsługę!

 Connectivity

Zapoznaj się z Connectivity – usługami online, dzięki którym Twój samochód zyska szereg nowych funkcji zapewniających rozrywkę i komfort w trakcie podróży, ale przede wszystkim wspierających Twoje bezpieczeństwo.

Connectivity
Assistance
Pomoc Assistance

Sprawdź jakie wsparcie oferujemy w ramach programu Gwarancja Mobilności.

Wymiana oleju

Nie daj się zaskoczyć, wymień olej i zadbaj o dłuższą żywotność silnika.

Wymiana oleju

Wybierz Twojego dostawczego Volkswagena

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %), chyba, że zaznaczono inaczej. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html 
*5 letnim pakietem przeglądów serwisowych w standardzie objęte są tylko samochody z ceną z roku produkcji 2024, wyprodukowane w 2024 roku, limit przebiegu 50 000 km z możliwością rozszerzenia pakietu za dodatkową opłatą. Możliwe rozszerzenia limitu do 100 000 km za dopłatą 5000 zł netto (6150 zł brutto); 150 000 km za dopłatą 9000 zł netto (11 070 zł brutto); 200 000 km za dopłatą 13 000 zł netto (15 990 zł brutto); 250 000 km za dopłatą 19 000 zł netto (23 370 zł brutto). Podane ceny obowiązują dla wszystkich modeli marki Volkswagen Samochody Dostawcze, z wyłączeniem modelu ID. Buzz. Oferta dla modelu ID. Buzz to 3 letni pakiet przeglądów z limitem 90 000 km w standardzie. Możliwe rozszerzenie pakietu do 5 lat z limitem 150 000 km za dopłatą 1500 zł netto (1845 zł brutto).
*Warunki rabatowe na modele elektryczne marki Volkswagen Samochody Dostawcze: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/oferta-dla-samochodow-elektrycznych.html