California on Tour APP

California on Tour App
Twój towarzysz niezapomnianych kempingowych podróży.

Volkswagen California 6.1 stoi obok jeziora.

Wyszukiwarka kempingów, instrukcja korzystania z aplikacji oraz planowanie podróży w jednym miejscu

Wspaniałe destynacje, planowanie trasy, ważne informacje i wiele więcej: Nasza aplikacja California on Tour dla systemów operacyjnych iOS oraz Android jest cyfrowym towarzyszem niezapomnianych przygód w stylu #VanLife. Dzięki praktycznym funkcjom i inteligentnym rozwiązaniom możemy sprawić, że każda następna podróż z Twoim Volkswagenem Californią będzie łatwiejsza w zaplanowaniu niż kiedykolwiek wcześniej, dając Ci więcej czasu na spędzenie wakacji tak jak chcesz.

Aplikacja mobilna California on Tour App

Wyszukiwarka parkingów i kempingów: znajdź i zarezerwuj bezpośrednio

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na spontaniczną wycieczkę, czy starannie zaplanowany urlop, nie tylko znajdziesz idealny kemping czy miejsce parkingowe, ale także praktycznie wszystko, czego kamper może potrzebować na trasie – od stacji benzynowych po centra serwisowe wyspecjalizowane w obsłudze modeli California.

 • Bezpłatne wyszukiwanie tekstu i kategorii
 • Wyniki wyszukiwania w widoku mapy i listy, w tym bezpośrednia nawigacja za pomocą smartfona
 • Szukaj w dowolnym miejscu, zmieniając widok mapy
 • Ponad 23,000 kempingów i ponad 6,600 miejsc parkingowych w całej Europie
 • Informacje o obiektach, lokalizacji itp. i bezpośrednie zapytanie przez e-mail
Instrukcja obsługi VW California 6.1 w aplikacji mobilnej

Instrukcja dla użytkownika: Twój Volkswagen California

Najważniejsze dane na wyciągnięcie ręki: Instrukcja dla użytkownika umożliwia szybki i wygodny dostęp do informacji technicznych dotyczących Twojego modelu Volkswagen California podczas podróży. Można na przykład zapoznać się z ustawieniami pojazdu przed długą jazdą w czytelnym i interaktywnym formacie.

 • Podręcznik użytkownika jest dostępny za pośrednictwem spisu treści lub funkcji wyszukiwania
 • Jasno pogrupowane tematy pomocy
 • Kompaktowy wyświetlacz aplikacji dostarcza innych istotnych informacji technicznych
 • Wymaga numeru VIN pojazdu

Pilot Volkswagen California

Dostępny opcjonalnie dla modeli Volkswagen California 6.1 od roku modelowego 20231.

„Przygotowanie pod pilota Volkswagen California” umożliwia połączenie Twojej Californi 6.1 z aplikacją California on Tour. Tym samym Twój kamper zmienia się w inteligentny dom na czterech kółkach. Aplikacja umożliwia dostęp do wielu ustawień i funkcjonalności specyficznych dla kampera na zewnątrz oraz wewnątrz pojazdu. Dodatkowo możesz sprawdzić stanu pojazdu podczas podróży. Za pomocą aplikacji masz również możliwość obsługi na przykład: wysuwanego dachu, dzięki czemu możesz lepiej obserwować proces otwierania lub zamykania poza pojazdem.

Twój cyfrowy towarzysz #VanLife

Cyfrowe planowanie podróży: relaks na wakacjach

Rozpocznij swoją następną dobrze zorganizowaną podróż: Oprócz kempingów i miejsc parkingowych, wyszukiwaniu kategorii i słów kluczowych w aplikacji California on Tour, możesz znaleźć i cyfrowo zarządzać wieloma innymi ciekawymi opcjami. Niezależnie od tego, czy szukasz w trasie zakwaterowania, restauracji i zabytków w Twojej okolicy: Dzięki funkcji „Moje miejsca” możesz zapisać swoje ulubione miejsca docelowe i postoje na później - i skontakować się z nimi ponownie w dowolnym momencie. Cyfrowe planowanie podróży jest tak proste.

Cyfrowe planowanie podróży kamperem z aplikacją California on Tour App
 • Kod QR dla sklepu Apple Store

  Kod QR dla sklepu Apple Store

 • Kod QR dla sklepu Google Play

  Kod QR dla sklepu Google Play

Dashboard modeli VW z We Connect

Volkswagen App: Ewolucja w cyfrowej mobilności

Wygodniej niż kiedykolwiek wcześniej: Dla Ciebie jako klienta prywatnego, Volkswagen App jest pierwszym etapem ewolucji cyfrowej mobilności. Twój samochód dostawczy Volkswagen jest dostępny online od samego początku, dzięki wbudowanej na stałe karcie SIM. Jednocześnie możesz skorzystać z aplikacji Volkswagen App, aby połączyć swój smartfon z modelem Volkswagen California, otrzymując tym samym dostęp do wielu przydatnych funkcji i usług. To sprawia, że podróż jest jeszcze bardziej relaksująca i wygodna.

Pytania i odpowiedzi: FAQ

Oferta z ramienia firmy Volkswagen AG, Niemcy.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Zakres funkcji pilota Volkswagen Caliofrnia zależy od wyposażenia. 
Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %), chyba, że zaznaczono inaczej. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html 
*5 letnim pakietem przeglądów serwisowych w standardzie objęte są tylko samochody z ceną z roku produkcji 2024, wyprodukowane w 2024 roku, limit przebiegu 50 000 km z możliwością rozszerzenia pakietu za dodatkową opłatą. Możliwe rozszerzenia limitu do 100 000 km za dopłatą 5000 zł netto (6150 zł brutto); 150 000 km za dopłatą 9000 zł netto (11 070 zł brutto); 200 000 km za dopłatą 13 000 zł netto (15 990 zł brutto); 250 000 km za dopłatą 19 000 zł netto (23 370 zł brutto). Podane ceny obowiązują dla wszystkich modeli marki Volkswagen Samochody Dostawcze, z wyłączeniem modelu ID. Buzz. Oferta dla modelu ID. Buzz to 3 letni pakiet przeglądów z limitem 90 000 km w standardzie. Możliwe rozszerzenie pakietu do 5 lat z limitem 150 000 km za dopłatą 1500 zł netto (1845 zł brutto).