Transporter chłodnia/izoterma na furgonie

Transporter chłodnia/izoterma na seryjnym furgonie

Volkswagen Transporter w zabudowie chłodnia/izoterma na seryjnym furgonie.

Dostosowany pojazd, oparty na Transporterze Furgon, umożliwia transport leków, które wymagają odpowiedniej temperatury. Dzięki zintegrowanemu systemowi chłodzenia izolacja przestrzeni ładunkowej zapewnia optymalne warunki transportu (od +2°C do +30°C), bez względu na temperaturę otoczenia.

Kontrola temperatury

Sprężarka agregatu chłodniczego, w który wyposażony jest Volkswagen Transporter, jest napędzana bezpośrednio z silnika pojazdu. Opcjonalnie może być zasilana z akumulatora pojazdu. W kabinie kierowcy znajduje się panel z wyświetlaczem, który umożliwia wygodną obsługę oraz kontrolę prawidłowego działania urządzenia.

Bezpieczny transport

Transport ładunków w kontrolowanej temperaturze w seryjnym furgonie jest możliwy dzięki izotermie z agregatem chłodniczym. Transporter z zabudową izotermiczną z agregatem, dzięki podłodze z „wanną” z blachy aluminiowej lub z wylewką żywiczną, a także możliwości zamocowania specjalnych punktów do kotwiczenia ładunku oraz mocowania regałów, pozwala na pełne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej oraz bezpieczny transport przewożonych towarów. Na uwagę zasługuje także podwyższona ładowność (DMC 3200 kg), która pozwoli przewieźć jeszcze więcej. Swobodne wejście i opuszczanie samochodu zapewnia podłoga, znajdująca się na wysokości około 60 cm nad powierzchnią.

 

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

  • Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.
  • Wersje osobowe Caddy i T6 z Roku Modelowego 2018 uzyskały homologację zgodnie z procedurą NEDC, natomiast pojazdy z Roku Modelowego 2019 zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na stronie: WLTP.
    Dane na podstawie świadectw homologacji typu.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

  • Chrome od wersji 68
  • Safari od wersji 11
  • Firefox od wersji 61
  • Edge od wersji 42
  • Opera od wersji 55
  • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,
Zespół Volkswagen Samochody Dostawcze