Caddy bankowóz

Caddy bankowóz typu C

Volkswagen Caddy to ekonomiczny w eksploatacji samochód, idealnie nadający się do bezpiecznego transportu wartości pieniężnych (do 8 jednostek obliczeniowych). Caddy z 3,2 m³ pojemności ładunkowej i największą w swojej klasie ładownością wynoszącą nawet 805 kg, w pełni odpowiada na wszelkie potrzeby związane z przewożeniem wartości.

Bezpiecznie

Caddy  bankowóz (typu C) oferuje  wysoki  poziom bezpieczeństwa – dotyczy to zarówno kierowcy, konwojentów, jak i przewożonych wartości. Umożliwiają to liczne rozwiązania, m.in.: ochronne, wzmocnione szyby odwzorowujące kształt i wymiary szyb oryginalnych  (bez możliwości otwierania i o zwiększonej odporności na przestrzał - klasa BR1), system lokalizacji satelitarnej i system sygnalizacji napadu (monitorowany z zewnątrz, który pokazuje pracę i miejsce działania bankowozu), bezpieczne pojemniki specjalistyczne w stojakach przytwierdzonych trwale do elementów konstrukcyjnych nadwozia.
Już standardowa wersja wyposażenia obejmuje liczne udogodnienia, zwiększające bezpieczeństwo. Należą do nich: system ESP, ABS, ASR, MSR, immobiliser, poduszka powietrzna dla kierowcy. 

Przedział osobowy

W klimatyzowanym przedziale pasażerskim Volkswagena Caddy z zabudową do przewozu wartości znajdują się miejsca dla kierowcy i konwojenta.
W drugim rzędzie umieszczono 1 lub 2 dodatkowe fotele z biodrowymi, bezwładnościowymi pasami bezpieczeństwa. Przedział dla pasażerów posiada także izolację dźwiękową i termiczną, a jego ściany boczne i sufit wyłożone są miękką tapicerką. Kabina jest dodatkowo oświetlona, a wszystkie drzwi pojazdu podłączono do systemu automatycznego blokowania zamków. Zamknięcie poszczególnych drzwi kabiny sygnalizowane jest na specjalnym panelu z diodami. 

Przedział ładunkowy

Przedział ładunkowy oddzielony jest od przedziału osobowego stalową przegrodą.  Nad tylnymi drzwiami przedziału towarowego znajduje się lampa, którą włącza się w kabinie kierowcy. Tylne drzwi  sterowane są przyciskiem znajdującym się na panelu kierowcy. W przedziale towarowym znajduje się także miejsce na zamontowanie max. 4 pojemników specjalistycznych co najmniej klasy „D” w stojakach (maksymalnie do przewozu 8 jednostek obliczeniowych).

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

  • Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.
  • Wersje osobowe Caddy i T6 z Roku Modelowego 2018 uzyskały homologację zgodnie z procedurą NEDC, natomiast pojazdy z Roku Modelowego 2019 zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na stronie: WLTP.
    Dane na podstawie świadectw homologacji typu.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

  • Chrome od wersji 68
  • Safari od wersji 11
  • Firefox od wersji 61
  • Edge od wersji 42
  • Opera od wersji 55
  • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,
Zespół Volkswagen Samochody Dostawcze