Caddy bankowóz

Caddy bankowóz typu C

Volkswagen Caddy to ekonomiczny w eksploatacji samochód, idealnie nadający się do bezpiecznego transportu wartości pieniężnych (do 8 jednostek obliczeniowych). Caddy z 3,2 m³ pojemności ładunkowej i największą w swojej klasie ładownością wynoszącą nawet 805 kg, w pełni odpowiada na wszelkie potrzeby związane z przewożeniem wartości.

Bezpiecznie

Caddy  bankowóz (typu C) oferuje  wysoki  poziom bezpieczeństwa – dotyczy to zarówno kierowcy, konwojentów, jak i przewożonych wartości. Umożliwiają to liczne rozwiązania, m.in.: ochronne, wzmocnione szyby odwzorowujące kształt i wymiary szyb oryginalnych  (bez możliwości otwierania i o zwiększonej odporności na przestrzał - klasa BR1), system lokalizacji satelitarnej i system sygnalizacji napadu (monitorowany z zewnątrz, który pokazuje pracę i miejsce działania bankowozu), bezpieczne pojemniki specjalistyczne w stojakach przytwierdzonych trwale do elementów konstrukcyjnych nadwozia.
Już standardowa wersja wyposażenia obejmuje liczne udogodnienia, zwiększające bezpieczeństwo. Należą do nich: system ESP, ABS, ASR, MSR, immobiliser, poduszka powietrzna dla kierowcy. 

Przedział osobowy

W klimatyzowanym przedziale pasażerskim Volkswagena Caddy z zabudową do przewozu wartości znajdują się miejsca dla kierowcy i konwojenta.
W drugim rzędzie umieszczono 1 lub 2 dodatkowe fotele z biodrowymi, bezwładnościowymi pasami bezpieczeństwa. Przedział dla pasażerów posiada także izolację dźwiękową i termiczną, a jego ściany boczne i sufit wyłożone są miękką tapicerką. Kabina jest dodatkowo oświetlona, a wszystkie drzwi pojazdu podłączono do systemu automatycznego blokowania zamków. Zamknięcie poszczególnych drzwi kabiny sygnalizowane jest na specjalnym panelu z diodami. 

Przedział ładunkowy

Przedział ładunkowy oddzielony jest od przedziału osobowego stalową przegrodą.  Nad tylnymi drzwiami przedziału towarowego znajduje się lampa, którą włącza się w kabinie kierowcy. Tylne drzwi  sterowane są przyciskiem znajdującym się na panelu kierowcy. W przedziale towarowym znajduje się także miejsce na zamontowanie max. 4 pojemników specjalistycznych co najmniej klasy „D” w stojakach (maksymalnie do przewozu 8 jednostek obliczeniowych).

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

  • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Niektóre elementy wyposażenia dodatkowego dostępne są tylko w połączeniu z innymi elementami lub konkretnymi wersjami wyposażeniowymi lub silnikowymi. Ceny niektórych elementów mogą różnić się od podanych w zależności od wersji wyposażeniowej lub silnikowej. Ze względu na pojawiające się akcje promocyjne możliwe są zmiany cen i wyposażenia prezentowanych modeli. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze.
  • Wersje osobowe Caddy i T6 z Roku Modelowego 2018 uzyskały homologację zgodnie z procedurą NEDC, natomiast pojazdy z Roku Modelowego 2019 zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na stronie: WLTP.
    Dane na podstawie świadectw homologacji typu.