Rodzina na pikniku przy Nowym Caddy Kombi

Volkswagen Safe+

Nawet 5-letnia gwarancja Twojego auta

Nawet 5-letnia gwarancja Twojego auta

Zobacz, co gwaranuje dłuższa ochrona serwisowa

Zyskujesz:

  • Pełną ochronę
    Twój samochód jest chroniony dłużej niż dwa lata. Przedłużasz ochronę serwisową na atrakcyjnych warunkach
  • Najwyższą jakość
    Naprawiasz swój samochód, gdziekolwiek jesteś. Masz do dyspozycji Autoryzowane Serwisy Volkswagen Samochody Dostawcze, które bazują na najwyższej jakości oryginalnych częściach, niemal w całej Europie
  • Wyższą wartość
    Volkswagen Safe+ sprawia, że auto zyskuje na wartości, co ma duże znaczenie w przypadku jego odsprzedaży
Caddy California z kajakiem nad brzegiem rzeki

Oferta pełna korzyści:

Kupujesz nowy samochód? Zamów go w pakiecie z Volkswagen Safe+ i ciesz się przedłużoną ochroną auta. Koniec dwuletniej Gwarancji Volkswagena nie będzie dla Ciebie problemem.

Dzięki programowi korzystasz z Autoryzowanego Serwisu Volkswagen Samochody Dostawcze nawet przez 3 kolejne lata. W niemal całej Europie masz zapewnioną pomoc na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem oryginalnych części samochodowych. Zawsze masz pewność, że Twoim autem opiekują się profesjonaliści.

Dowiedz się więcej

Jak zapewnić sobie nawet 5-letnią ochronę auta i nie narażać w tym czasie na dodatkowe koszty ewentualnych napraw? Sprawdź ceny Volkswagen Safe+ w konfiguratorze lub cennikach i zamów program w momencie zakupu samochodu.

Jeśli zajdzie taka potrzeba, pomoc uzyskasz w każdym Autoryzowanym Serwisie Volkswagen Samochody Dostawcze bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Szczegółowych informacji o Volkswagen Safe+ szukaj w Autoryzowanych Serwisach Volkswagen Samochody Dostawcze.

Gwarancja obsługi najwyższej jakości

Pakiety przeglądów to dwa rodzaje atrakcyjnych warunków opieki serwisowej dostosowanych do potrzeb użytkowników samochodów dostawczych marki Volkswagen Samochody Dostawcze.