Serwisant dolewający płynu. Po prawej stronie jest nazwa programu "Volkswagen Pro Serwis na lata"

Program rabatowy Volkswagen Pro. Serwis na Lata

Posiadasz samochód 3-letni i starszy? Skończyła Ci się gwarancja? Skorzystaj z programu rabatowego Volkswagen Pro Serwis na lata i obsługuj swój samochód  w autoryzowanych serwisach marki Volkswagen Samochody Dostawcze na atrakcyjnych warunkach.

Im więcej lat ma Twój dostawczy Volkswagen, tym większe rabaty są w Twoim zasięgu.

Z nami zyskujesz:

 • do 20% zniżki na oryginalne części Volkswagen
 • preferencyjne stawki za usługi
 • fachową opiekę specjalistów
 • przedłużenie Gwarancji Mobilności dzięki ciągłości obsługi w ASO

Materiały do pobrania

Wybierz autoryzowany serwis Volkswagena

ASO gwarantuje profesjonalną obsługę, doświadczenie specjalistów oraz trwałość oryginalnych części Volkswagen.

Postaw na:

Jakość
Twój Volkswagen jest w rękach certyfikowanych profesjonalistów, którzy posługują się specjalistycznym sprzętem i narzędziami.

Pewność
Wiesz, że podczas przeglądu użyto wyłącznie oryginalnych części.

Wyższą wartość samochodu
W ASO potwierdzisz historię samochodu, co może być przydatne przy jego odsprzedaży. Jego wartość na rynku samochodów używanych będzie wyższa.

Pomoc w razie potrzeby
Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktujesz się z nami za pomocą e-maila, telefonu, formularza na stronie internetowej lub bezpośrednio w salonie.

Zobacz ile możesz zyskać

<b>Zobacz ile możesz zyskać</b>

Wiek samochodu

Rekomendowany rabat na części

Rekomendowana roboczogodzina serwisu

3-4 lata

Do 10%

Stawka w zależności od oferty serwisu

5-6 lat

Do 15%

Od 165 zł/netto

7 lat i więcej

Do 20%

Od 165 zł/netto

3-4 lata

5-6 lat

7 lat i więcej

Jak przystąpić do programu Volkswagen Pro. Serwis na lata?

1
Umów się na wizytę do wybranego Autoryzowanego Serwisu Volkswagen Samochody Dostawcze
2
Zapytaj o ofertę Volkswagen Pro. Serwis na lata
3
Korzystaj z atrakcyjnych warunków

Umów wizytę w serwisie i zapytaj o voucher

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

 • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %).
  Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Informujemy, iż całkowita cena danego modelu wymaga dodatkowej weryfikacji i potwierdzenia z Autoryzowanym Dealerem marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Brak informacji o cenie niektórych elementów wyposażenia nie oznacza, że wchodzą one w skład wyposażenia standardowego. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. Wszelkie informacje prezentowane w pliku pobranym z Konfiguratora lub jego wydruku są aktualne na dzień pobrania pliku. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze.
  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen Samochody Dostawcze sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html
 • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km.
  Wszystkie powyższe wartości podano na podstawie świadectw homologacji typu, dla cyklu mieszanego. Wartości oparte na NEDC nie są porównywalne z wartościami opartymi na WLTP. Pojazdy z roku modelowego 2020 i 2021 uzyskały homologacje zgodnie z procedurą WLTP, więcej informacji na stronie: WLTP. Dane na podstawie świadectw homologacji typu: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html
  O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki Volkswagen Samochody Dostawcze lub sprawdź na stronie vwdostawcze.pl