Volkswagen Samochody Dostawcze Caddy Kombi z przyczepą przed kompleksem mieszkaniowym.

Odkryj teraz:
Nowy Caddy Kombi

Rata Autonajmu już od
1273zł bez VAT1
Rata CarePort Leasing 101,9% już od
1960zł bez VAT1
Promocyjne stawki ubezpieczeń już od
1,90%

Nowy Caddy Kombi. Na wszystko, co przyniesie przyszłość

Jeśli chcesz, by Twoje nowe auto było niezawodnym kompanem nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym, Nowy Caddy Kombi jest najlepszym rozwiązaniem. Solidne 5-miejscowe auto zachwyca wszystkim, dzięki czemu Caddy jest tak popularny: wytrzymałymi materiałami, doskonałym wykonaniem i elastycznym wnętrzem. Nowością są poduszki powietrzne w drugim rzędzie siedzeń. To sprawia, że Nowy Caddy Kombi jest nie tylko wygodniejszy, ale także bardziej bezpieczny. Najnowocześniejsze systemy wspomagające kierowcę oznaczają, że jesteś w dobrych rękach podczas każdej podróży. A wysokiej jakości komputer pokładowy z personalizowanym wyświetlaczem (Active Info Display) zapewnia wszechstronny widok i niezbędne informacje i rozrywkę wraz z mobilnymi usługami online, które można uruchomić za pomocą centralnego wyświetlacza dotykowego (Innovision Cockpit2).

--:--

Wersje wyposażenia

Progres następnej generacji

Solidny i komfortowy

To, co zawsze wyróżniało wnętrze Nowego Caddy Kombi, to wygoda i elastyczność. Nowy Caddy Kombi ma dodatkowo nową, imponującą koncepcję siedzeń: 3-osobowa kanapa jest podzielona na dwie części, które można bardzo łatwo złożyć lub zdemontować niezależnie od siebie. Oznacza to, że w każdej chwili możesz zrobić dodatkowe miejsce na swój ładunek. Dzięki sprytnemu systemowi przechowywania wszystkie ważne rzeczy są zawsze pod ręką. Nowy Caddy Kombi jest wytrzymały jak zawsze. Dzieje się tak z powodu solidnego, pełnego wykończenia antypoślizgowej podłogi dywanowej.

Zaprojektowany z myślą o najmniejszych szczegółach

Wszystkie kategorie

Nie musisz daleko szukać: Twój salon marki Volkswagen Samochody Dostawcze znajdziesz tutaj

Jesteśmy tuż za rogiem. Odwiedź dealera Volkswagen Samochody Dostawcze, aby uzyskać poradę.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2020 i 2021 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.
2.
Wyposażenie opcjonalne za dodatkową opłatą.
3.
Dostępne tylko w połączeniu ze zgodnym systemem Infotainment (Innovation Cockpit).
4.
W granicach systemu.
5.
Zostanie wprowadzone w późniejszym terminie.
6.
Dostępne tylko w połączeniu z dwusprzęgłową skrzynią biegów DSG.
  • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Informujemy, iż całkowita cena danego modelu wymaga dodatkowej weryfikacji i potwierdzenia z Autoryzowanym Dealerem marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Brak informacji o cenie niektórych elementów wyposażenia nie oznacza, że wchodzą one w skład wyposażenia standardowego.  Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.
    Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane w pliku pobranym z Konfiguratora lub jego wydruku są aktualne na dzień pobrania pliku. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze.
  • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km.
    Wszystkie powyższe wartości podano na podstawie świadectw homologacji typu, dla cyklu mieszanego. Wartości oparte na NEDC nie są porównywalne z wartościami opartymi na WLTP. Pojazdy z roku modelowego 2020 i 2021 uzyskały homologacje zgodnie z procedurą WLTP, więcej informacji na stronie: WLTP. Dane na podstawie świadectw homologacji typu: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html
    O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki Volkswagen Samochody Dostawcze lub sprawdź na stronie vwdostawcze.pl
  • Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen Samochody Dostawcze sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państw o na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html