Technologia 6.1

Odpowiedni wybór. Do miasta i na plażę.

Możliwości wszędzie, gdzie sięgnąć okiem. W kokpicie znajduje się wiele nowych rozwiązań, które sprawią, że podróż do wytęsknionego miejsca i pobyt z dala od utartych szlaków będzie wspaniałym doświadczeniem. Korzystaj z cyfrowego kokpitu o wysokiej rozdzielczości, multimedialnych systemów Infotainment najnowszej generacji i najnowocześniejszych możliwości sieciowych dzięki aplikacji Volkswagen We Connect

Cyfrowy kokpit

Jedna ręka na kierownicy, a na ekranie widać mapę systemu nawigacji.

Volkswagen California 6.1 to idealny wybór na przejażdżkę trasą wzdłuż wybrzeża. A także na zakupy w wielkomiejskiej dżungli. Dzięki kompaktowym rozmiarom oraz łatwości prowadzenia – jak samochodu osobowego – jest odpowiednim towarzyszem podróży, a jednocześnie centrum rozrywkowym: Dzięki cyfrowemu kokpitowi na ekranie dotykowym systemu Infotainment lub za pomocą wielofunkcyjnej kierownicy można włączyć odpowiednią wakacyjną ścieżkę dźwiękową. A nawigacja „Discover Pro” zaprowadzi Cię do kolejnego wymarzonego celu.

Panel obsługowy kampera

Panel obsługowy z ekranem na podsufitce.

Różne klimaty. Wyboiste drogi. Nieznane miejsca: W podróży musisz być stale gotowy na nowe warunki. Na szczęście Twój Volkswagen California 6.1 jest przy Tobie. Panel obsługowy kampera to cyfrowe centrum sterowania umożliwiające wygodne korzystanie z licznych funkcji. Wybór pozycji menu następuje intuicyjnie za pośrednictwem ekranu dotykowego. Wbudowane odbiorniki można uruchomić za pomocą pokrętła.

Aplikacja Volkswagen We Connect

Logo aplikacji Volkswagen We Connect.

Volkswagen California 6.1 wyposażony jest w innowacyjne funkcje online aplikacji „We Connect” oraz w najnowszej generacji modułowy system Infotainment. Na życzenie Ty i osoby podróżujące z Tobą możecie podłączyć się do Internetu w trakcie jazdy. Dzięki aplikacji „We Connect” możesz korzystać z funkcji, które sprawią, że podróż będzie jeszcze wygodniejsza i bezpieczniejsza. Aby dostarczać informacje o natężeniu ruchu na drodze w czasie rzeczywistym oraz powiadomienia o przemieszczaniu się pojazdu, najlepiej gdy Volkswagen California 6.1 jest podłączony do sieci.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.
Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.
Wersje osobowe Caddy i T6 z Roku Modelowego 2018 uzyskały homologację zgodnie z procedurą NEDC, natomiast pojazdy z Roku Modelowego 2019 zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na stronie: WLTP.
Dane na podstawie świadectw homologacji typu.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

  • Chrome od wersji 68
  • Safari od wersji 11
  • Firefox od wersji 61
  • Edge od wersji 42
  • Opera od wersji 55
  • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,
Zespół Volkswagen Samochody Dostawcze