Przyjemność z jazdy

Nawet w terenie pozostaje na trasie

Opcjonalny napęd na cztery koła 4MOTION

Plakietka 4MOTION.

Caddy Alltrack z opcjonalnym napędem na cztery koła 4MOTION z łatwością pokona niemal każdy zakręt. Na mokrych od deszczu lub pokrytych śniegiem drogach oraz na brudnych lub uszkodzonych nawierzchniach wyróżnia go świetna przyczepność oraz stabilność prowadzenia i pokonywania zakrętów.

Asystent ruszania ze wzniesienia (brak ilustracji)

Zawsze na pozycji startowej: nawet gdy robi się coraz bardziej stromo, na Caddy Alltrack możesz zawsze liczyć. Asystent ruszania pod górę zapobiega niepożądanemu zjawisku zjeżdżania z pochyłości podczas ruszania i pomaga komfortowo przeprowadzić ten manewr.

Opcjonalny Pakiet „Alltrack”

Zbliżenie na pedały z imitacji aluminium.

Jeszcze bardziej wyrazisty: Caddy z wyposażeniem wersji specjalnej Alltrack. W jego skład wchodzą m.in. sportowe pedały z imitacji aluminium, komfortowa deska rozdzielcza z dekoracyjnymi wstawkami „Carbon Square Dark” oraz tapicerka „7Summits” na fotelach. Całość uzupełniają czarne groszkowane nawiewy powietrza z ramkami w kolorze srebrnym oraz dopasowana kolorystycznie tapicerka drzwi i boków. Światła przeciwmgielne z wbudowanym doświetlaniem zakrętów zapewniają optymalną widoczność przy złej pogodzie.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

  • Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.
  • Wersje osobowe Caddy i T6 z Roku Modelowego 2018 uzyskały homologację zgodnie z procedurą NEDC, natomiast pojazdy z Roku Modelowego 2019 zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na stronie: WLTP.
    Dane na podstawie świadectw homologacji typu.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

  • Chrome od wersji 68
  • Safari od wersji 11
  • Firefox od wersji 61
  • Edge od wersji 42
  • Opera od wersji 55
  • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,
Zespół Volkswagen Samochody Dostawcze