Praktyczny komfort

Komfortowo na co dzień

Intensywny ruch w mieście lub odprężająca jazda poza miastem: dzięki wielofunkcyjnemu wyświetlaczowi „Premium” masz w zasięgu wzroku wszystko, co ważne. A dzięki wielofunkcyjnej skórzanej kierownicy trzymasz wszystko w ręku.

Wyświetlacz wielofunkcyjny „Premium”

Ilustracja przedstawia wyświetlacz wielofunkcyjny „Premium”.

Komfort w wersji premium: Za pomocą wielofunkcyjnego wyświetlacza „Premium” można regulować opcjonalnym ogrzewaniem postojowym wodnym oraz regulować opcjonalnym pakietem oświetlenia i widoczności. Dodatkową zaletą jest kolorowy wyświetlacz 3D oraz animowane menu.

Skórzana kierownica wielofunkcyjna

Ilustracja przedstawia skórzaną kierownicę wielofunkcyjną.

Wyjątkowo dobrze leży w dłoniach i charakteryzuje się ogromną prostotą obsługi. Przyciski pozwalają na przykład sterować radiem lub systemem nawigacji, telefonem komórkowym, tempomatem albo wyświetlaczem wielofunkcyjnym „Premium”.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

  • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Niektóre elementy wyposażenia dodatkowego dostępne są tylko w połączeniu z innymi elementami lub konkretnymi wersjami wyposażeniowymi lub silnikowymi. Ceny niektórych elementów mogą różnić się od podanych w zależności od wersji wyposażeniowej lub silnikowej. Ze względu na pojawiające się akcje promocyjne możliwe są zmiany cen i wyposażenia prezentowanych modeli. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze.
  • Wersje osobowe Caddy i T6 z Roku Modelowego 2018 uzyskały homologację zgodnie z procedurą NEDC, natomiast pojazdy z Roku Modelowego 2019 zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na stronie: WLTP.
    Dane na podstawie świadectw homologacji typu.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

  • Chrome od wersji 68
  • Safari od wersji 11
  • Firefox od wersji 61
  • Edge od wersji 42
  • Opera od wersji 55
  • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,
Zespół Volkswagen Samochody Dostawcze