Praktyczny komfort

Komfortowo na co dzień

Intensywny ruch w mieście lub odprężająca jazda poza miastem: dzięki wielofunkcyjnemu wyświetlaczowi „Premium” masz w zasięgu wzroku wszystko, co ważne. A dzięki wielofunkcyjnej skórzanej kierownicy trzymasz wszystko w ręku.

Wyświetlacz wielofunkcyjny „Premium”

Ilustracja przedstawia wyświetlacz wielofunkcyjny „Premium”.

Komfort w wersji premium: Za pomocą wielofunkcyjnego wyświetlacza „Premium” można regulować opcjonalnym ogrzewaniem postojowym wodnym oraz regulować opcjonalnym pakietem oświetlenia i widoczności. Dodatkową zaletą jest kolorowy wyświetlacz 3D oraz animowane menu.

Skórzana kierownica wielofunkcyjna

Ilustracja przedstawia skórzaną kierownicę wielofunkcyjną.

Wyjątkowo dobrze leży w dłoniach i charakteryzuje się ogromną prostotą obsługi. Przyciski pozwalają na przykład sterować radiem lub systemem nawigacji, telefonem komórkowym, tempomatem albo wyświetlaczem wielofunkcyjnym „Premium”.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.
Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.
Wersje osobowe Caddy i T6 z Roku Modelowego 2018 uzyskały homologację zgodnie z procedurą NEDC, natomiast pojazdy z Roku Modelowego 2019 zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na stronie: WLTP.
Dane na podstawie świadectw homologacji typu.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

  • Chrome od wersji 68
  • Safari od wersji 11
  • Firefox od wersji 61
  • Edge od wersji 42
  • Opera od wersji 55
  • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,
Zespół Volkswagen Samochody Dostawcze