Przemyślane wnętrze

Sportowy komfort i miejsce na więcej

Sportowy komfort w kabinie kierowcy, mnóstwo miejsca w przestrzeni ładunkowej. Caddy Edition 35 bezpiecznie dowiezie na miejsce nie tylko współpracowników, ale też materiały i maszyny.

Komfortowe wyposażenie

Widok siedzenia kierowcy i kokpitu z prawej strony.

Już przy wsiadaniu Caddy Edition 35 daje się poznać jako model wyjątkowy: na listwach progowych umieszczono napis „Edition 35”. Funkcjonalna, komfortowa deska rozdzielcza z dekoracyjnymi wstawkami „Dark Silver Brushed” jest wizualnie dopasowana do tapicerki foteli „Clip” w kolorze tytanowym czarnym ze szwami w kolorze księżycowej skały i z lamówkami w kolorze White Berry. Wielofunkcyjna skórzana kierownica, również ze szwami w kolorze księżycowej skały, jeśli samochód posiada automatyczną przekładnię DSG, wyposażona jest w dodatkowe manetki zmiany biegów. Lampki do czytania i oświetlenie schowka podręcznego rozświetlają mrok światłem diodowym. Fotele kierowcy i pasażera z regulacją wysokości i podparciem odcinka lędźwionego zapewniają wysoki komfort.

Szybki i bezpieczny załadunek

Piekarz ładuje skrzynki do Caddy Furgon Edition 35.

Załadować proszę! Płaska przestrzeń ładunkowa o ładowności do 3 m³ jest łatwo dostępna przez tylną klapę i przez wysokie po dach drzwi przesuwne po stronie pasażera. Klapę tylną i drzwi przesuwne wykonano z blachy, a elementy te nie mają okien. Dzięki temu przestrzeń ładunkowa jest niewidoczna z zewnątrz. Stanowi to doskonałe zabezpieczenie przed włamaniem.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

  • Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.
  • Wersje osobowe Caddy i T6 z Roku Modelowego 2018 uzyskały homologację zgodnie z procedurą NEDC, natomiast pojazdy z Roku Modelowego 2019 zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na stronie: WLTP.
    Dane na podstawie świadectw homologacji typu.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

  • Chrome od wersji 68
  • Safari od wersji 11
  • Firefox od wersji 61
  • Edge od wersji 42
  • Opera od wersji 55
  • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,
Zespół Volkswagen Samochody Dostawcze